www.cvonline.hu

Quality Manager - Székesfehérvár (Referenciaszám: FE-1396)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2016.05.11.
Hirdetés azonosító: 1036437

Elvárások:

  • Mérnöki diploma
  • Gyártó cégnél szerzett minimum 3-5 év vezetői tapasztalat minőségbiztosítás területén
  • Autóipari minőségirányítási rendszerek ismerete
  • Műanyagipari tapasztalat előny
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Határozottság, magabiztos fellépés, rugalmasság és kiváló stressz tűrő képesség
  • Kiváló csapatjátékos, jó szervező és problémamegoldó
  • Nagyfokú rugalmasság, utazási hajlandóság

Feladatok:

  • A minőségbiztosítási terület teljes körű működtetése
  • Az új termék bevezetések minőségbiztosítási oldalról történő támogatása
  • ISO/TS 16949 minőségirányítási rendszer bevezetése és tanúsíttatása
  • A vevői elégedettség biztosítása, a felmerülő minőségügyi kockázatok azonosítása
  • A cég képviselete a vevői reklamációk kezelésében
  • A minőségbiztosítási csoport munkájához szükséges mérőeszközök, teszt berendezések meghatározása
  • A belső és külső auditok koordinálása
  • Mérnöki változtatások bevezetésének támogatása minőségbiztosítás oldaláról
  • Fejlesztendő területek azonosítása, a minőségügyi mutatók folyamatos javítása, stb.

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag!

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a járműiparban tevékenykedő, kompozit anyagok feldolgozásával és megmunkálásával foglalkozó nemzetközi háttérrel rendelkező cégcsoport új, székesfehérvári gyártóüzeme megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó FE-1396-os referenciaszámot a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)