www.cvonline.hu

Quality Manager (Ref.szám: FE-1290)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2015.09.25.
Hirdetés azonosító: 961929

Feladatok:

  • A minőségbiztosítási csoport irányítása
  • A minőségirányítási rendszer működtetése (ISO/TS 16949)
  • Minőségfejlesztési, minőségjavítási tervek készítése, a végrehajtás koordinálása
  • A vevői elégedettség biztosítása
  • Beszállítók fejlesztése
  • A belső és külső felülvizsgálatok előkészítése, koordinálása

Elvárások:

  • Mérnök végzettség
  • Legalább 10 év autóipari tapasztalat, ebből legalább 5 év minőségbiztosítás területén
  • Vezetői tapasztalat
  • Tapasztalat a gépjárműipar OEM ügyfeleivel
  • Az autóipari minőségirányítási rendszerek és szabványok alapos ismerete
  • Kiváló angol nyelvtudás és emellett legalább kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Határozottság, magabiztos fellépés
  • Kiváló csapatjátékos, jó szervező és problémamegoldó

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag (cafeteria, bónusz, cégautó)!
  • Multinacionális nagyvállalati háttér
  • Nemzetközi karrierlehetőség

A munkavégzés helye:

Pest megye

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol, valamint német nyelvű szakmai önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó FE-1290-es referenciaszámot a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő