www.cvonline.hu

QUALITY MANAGER - JÁRMŰIPAR

Régió:

Veszprém

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 778504
lejárt

  Ügyfelünk egy skandináv tulajdonban lévő autóipari beszállító cég Nyugat - Dunántúlon. A cég autóipari és erőgép alkatrészek gyártásával foglalkozik, közel 400 fős dolgozói létszámmal. A magyarországi gyár kulcsfontosságú szerepet tölt be a cégcsoport életében. Az erős autóipari követelményeknek megfelelően a minőségügyi csapat folyamatosan újabb kihívásoknak felel meg, ezért a team élére egy szakmailag jól megalapozott, kreatív, erős vezetői tulajdonságokkal rendelkező minőségbiztosítási szakembert keresünk az alábbi pozícióba: QUALITY MANAGER - JÁRMŰIPAR
Az új munkatárs közvetlenül a gyárigazgató felé tartozik beszámolási kötelezettséggel, akivel rendszeres kapcsolatot tart fenn. Felelős a vállalat minőségbiztosítási tevékenységének irányításáért, összehangolásáért, a kapcsolódó folyamat szabályozások és határidők betartásáért. Minőségi támogatással látja el a termelést, biztosítja a minőségügyi szabályok betartását, hogy a cég által legyártott termékek találkozzanak a hozzájuk kapcsolódó minőségi elvárásokkal, valamint vezeti és fejleszti az irányítása alá tartozó minőségbiztosítási osztályt.

Feladatok:

  • Beszállított alkatrészek minőségének biztosítása és beszállítói reklamációk hatékony megoldásának biztosítása;
  • Selejtcsökkentés;
  • Minőségtökéletesítés és folyamatképesség fejlesztésének koordinálása;
  • Hatékony belső minőségügyi kommunikáció biztosítása;
  • Vevői elégedettség biztosítása a magas színvonalú kommunikáció, hatékony reklamáció kezelés, reklamációk határidőre történő lezárása, ismétlődő reklamációk csökkentése és ppm célok elérése által;
  • Hatékony helyesbítő és megelőző intézkedések biztosításával a minőségügyi rendszer fejlesztése;
  • Vevői auditok előkészítésének és levezénylésének koordinálása;
  • Folyamat-, rendszer- és termékauditok koordinálásával a folyamatos fejlődés biztosítása;
  • 3. feles auditokra való felkészülés biztosítása és a 3. feles auditokon való részvétel;
  • ISO/TS16949 és ISO14001 tanúsítás fenntartása;
  • QA&HSE jelentések időbeli és megfelelő elkészítése a vállalat vezetése számára;
  • A vállalat minőségügyi KPI - jeinek elérése vagy túlteljesítése;
  • Vezetőségi felülvizsgálatok szervezése;
  • A minőségügyi dokumentumok kezelésének koordinálása;
  • A környezetvédelmi megbízott helyettesítése távollét esetén;
  • A HSE követelmények teljesítésének biztosítása külső szakértők bevonásával;
  • Projektek támogatása a termék jóváhagyási folyamat során.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (elsősorban gépészmérnök vagy villamosmérnök);
  • Minőségügyi tanfolyam megléte;
  • Minimum 5 év munkatapasztalat multinacionális autóipari gyártókörnyezetben, minőségbiztosítási területen;
  • Sokféle termékkel, kézi összeszerelésben szerzett tapasztalat;
  • Legalább 3 év vezetői tapasztalat a fenti területen, a minőségbiztosítás teljes spektrumának irányítása;
  • Minőségügyi rendszer ismeret, ISO/TS16949-et és ISO14001-et beleértve.

Juttatások, ajánlat:

  • Magasan motivált, elkötelezett és rugalmas csapat irányítása; Inspiráló munkahelyi légkör; Elvárásoknak megfelelő bérezés.

Munkavégzés helye:

  • Veszprém megye

Pozíció területei:

  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Minőségügyi vezető
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Minőségbiztosítás/Minőségirányítás/Ellenőrzés
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Gyártásközi minőségbiztosítás
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Beszállítói minőségbiztosítás / SQA
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Minőségbiztosítási mérnök
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Minőségirányítás / Rendszerek

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Pozíciószint:

  • Vállalkozó / Alvállalkozó

Elvárt végzettség:

  • Főiskola

Kategória
Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió
Veszprém