Quality Manager - Győr-Moson-Sopron megye (Referenciaszám: FE-1171)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2017.01.18.
Hirdetés azonosító: 1085201

Elvárások:

  • Mérnöki diploma (gépészmérnök végzettség előny)
  • Minőségbiztosítás területén minimum 1-3 év vezető tapasztalat
  • Autóipari gyártó cégnél, multinacionális környezetben szerzett legalább 10 év releváns szakmai tapasztalat
  • Gyakorlat autóipari minőségirányítási rendszerek működtetésében
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, emellett német nyelvtudás előny
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló döntéshozási képesség
  • Határozott fellépés, magabiztosság
  • Kiváló csapatjátékos, jó szervező és problémamegoldó, dinamikus személyiség

Feladatok:

  • A minőségbiztosítási terület teljes körű működtetése
  • Az új termék bevezetések minőségbiztosítási oldalról történő támogatása
  • A minőségirányítási rendszerek működtetése
  • A belső és külső auditok koordinálása
  • A vevői elégedettség biztosítása, a felmerülő minőségügyi kockázatok azonosítása
  • A vevői reklamációk kezelésének koordinálása
  • A minőségbiztosítási csoport szakmai fejlődésének támogatása
  • Mérnöki változtatások bevezetésének koordinálása együttműködve a társosztályokkal
  • Fejlesztendő területek azonosítása, a minőségügyi mutatók folyamatos javítása
  • Munka- és tűzvédelemmel kapcsolatos előírásoknak való megfelelés biztosítása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag!

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. nemzetközi háttérrel rendelkező autóipari beszállító megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Régió Győr-Moson-Sopron
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő