www.cvonline.hu

QUALITY MANAGER - Elelectronics Manufacturing

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 828418

Link megjelenítéseimages/editor/1294927018.jpg" border="0" alt="" />

 Megbízónk vezető multinacionális elektronikai fejlesztő és gyártó magyarországi nagyvállalat. Az élenjáró, innovatív megoldások mellett nagy súlyt fektet a termékek magas minőségi színvonalának tartós biztosítására és a minőség fejlesztésére. A minőségügyi szervezet fejlesztése céljából számára tapasztalt és elkötelezett vezető szakembert keresünk az alábbi munkaköre:

FELADATOK

  • Az irányítása alá tartozó minőségbiztosítási osztály (50+ fő) vezetése és fejlesztése
  • A vállalati minőségügyi rendszer működtetése és fejlesztése, rendszerauditra való felkészülés koordinálása, a rendszeraudit sikerességének biztosítása
  • Késztermékek minőségellenőrzésének irányítása, visszacsatolás a termelés gyártásközi minőségbiztosítása felé
  • A kiszállított késztermékek piaci minőségügyi követése, reklamációk kezelése, minőség javítása
  • Beszállítói minőségbiztosítás irányítása, beszállítói auditok koordinálása
  • Beszállított anyagok, alkatrészek minőségellenőrzésének irányítása
  • Beszállítókhoz delegált rezidens mérnökök és minőségellenőrök munkájának irányítása
  • Kiszállított késztermékek szervízanyag utánpótlásának koordinálása
  • A termékminőség alakulásának mérése, elemzése, a gyártást és beszállítókat érintő javító intézkedések kezdeményezése
  • Részvétel az új termékek minőségtervezésének menedzselésében
  • A menedzsment rendszeres tájékoztatása a minőség alakulásáról, a minőségfejlesztési javaslatok előterjesztése és megvalósítása

ELVÁRÁSOK

  • Villamos-, mechatronikai- vagy gépészmérnöki diploma, ideálisan villamosmérnök elektronikai szakirány és minőségbiztosítási szakmérnök
  • Többéves elektronikai vagy autóelektronikai gyártónál, illetve nagy sorozatú tömegcikk gyártásban szerzett minőségbiztosítási tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Több éves vezetési tapasztalat
  • Az aktuális minőségbiztosítási szabványok, és a korszerű minőségbiztosítási eljárások, technikák ismerete
  • Jó problémamegoldó, dinamikus, alapos szakmai ismeretekkel, jó vezetői készséggel és jelentős szakmai tapasztalattal rendelkező szakembert keresünk

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes alapfizetés, teljesítmény prémium, cégautó
  • Fejlődési lehetőség egy termékcsoportjában világszinten piacvezető globális csoportnál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Kelet-Pest megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: QUALITY MANAGER - Elelectronics Manufacturing -, Kelet-Pest megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése