www.cvonline.hu

QUALITY MANAGER- Autóipar

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 957037

Link megjelenítéseimages/editor/1322952140.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk globális autóipari beszállító csoport magyarországi vállalata. A veszprém megyei gyárban elektronikai vezérlő rendszereket és alkatrészeket gyártanak az autóipar számára. Az elmúlt évben a gyár új üzletággal bővült, amely a minőségügyi szervezet fejlesztését is igényelte. A megvalósított gyárbővítés és szervezetfejlesztés alapján megbízónk számára vezető szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • A termelés területén tevékenykedő minőségügyi mérnökök munkájának szakmai irányítása (kb. 25 fő)
  • Új projektek minőségügyi támogatása, a területhez tartozó projekt quality mérnökök irányítása (10 mérnök közvetlen irányítása)
  • Vevőszolgálati tevékenység irányítása (reklamációkezelés, vevő auditok, vevői értékelések)
  • A vállalat képviselete vevői auditokon, audit akciótervek koordinálása
  • Minőségfejlesztési programok és a selejtcsökkentési tevékenységek irányítása
  • Minőségügyi oktatási tevékenység: tervkészítés, megvalósítás, koordinálás
  • Eredmények értékelése, cégcsoporton belüli jelentések, jelentések prezentálása
  • Termékaudit és szériafelügyeleti tesztek tervezése és koordinálása a terület felelős mérnökeivel

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki diploma, villamosmérnök, gépészmérnök, minőségbiztosítási mérnök
  • Angol nyelvtudás
  • Autóiparban szerzett minőségbiztosítási és vezetési tapasztalat

ELŐNYT JELENT

  • Német nyelvtudás
  • SMT beültetési területen szerzett tapasztalat

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes alapfizetés, teljesítmény prémium, 13. havi fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag
  • Utazási támogatás
  • Korszerű munkakörülmények
  • Hosszú távú munka- és karrier lehetőség egy stabil és fejlődő nemzetközi vállalatnál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Veszprém megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: QUALITY MANAGER- Autóipar, Veszprém megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678