www.cvonline.hu
Quality Management representative (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.18.
Hirdetés azonosító: 856330
lejárt
FELADAT

  • Belső audit csapat koordinálása
  • Éves audit terv készítése, jóváhagyása, kommunikálása és koordinálása
  • Belső auditok végrehajtása, jelentések elkészítése, delegált feladatok követése
  • Konzultáció a javító és megelőző intézkedések kapcsán
  • Menedzsment eszkaláció kezelése
  • Vezetői felülvizsgálatok előkészítése, kivitelezése és dokumentálása
  • Feladatok kiosztása a közvetlen munkatársak számára, azok elvégzésének ellenőrzése
  • Új munkatársak beilleszkedésének segítése
  • Az elvégzendő feladatok idő- és erőforrásigényeinek megállapítása

  • Felsőfokú végzettség
  • ISO 9001 belső auditori végzettség
  • ITIL V3 foundation
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Külső és / vagy belső auditálásban szerzett tapasztalat

Személyiségbeli követelmények

  • ISO 20000 belső auditori végzettség
  • ISO 14001 belső auditori végzettség
  • Informatikai vagy minőségbiztosítási területen szerzett diploma
  • ITIL expert
  • Mindkét jelzett nyelv tárgyalóképes ismerete szóban és írásban
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Six Sigma módszertan ismerete

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79727

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió