www.cvonline.hu

Quality Lead

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 1031433

Pozíció leírása / Job description

We are looking for a Quality Lead for our fast growing producer and marketer of agricultural goods.

Feladatok:

- Responsible for the operation and optimisation of the quality systems
- Management and supervision of laboratory
- Ensuring that manufacturing processes comply with national and international standards
- Preparation of quality audits
- Writing management/technical reports
- Monitoring performance
- Preparation of related documentation

Elvárások:

- Diploma in Engineering or in any related discipline
- Experience with the implementation and operation of GMP+, FSA, HACCP, ISO, IFS, ISCC
- At least 5 years of relevant experience in food or agricultural sector
- Experience in quality audit
- Fluent ENGLISH skills (both oral and written)
- Driving licence
- Proactivity, ability to work independently
- Open-minded personality

Amit kínálunk:

- Competitive salary package
- Challenging tasks, supporting company
- Wide range of responsibilities

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a