www.cvonline.hu

Quality koordinátor

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1178365

Az Infineon Németország legnagyobb félvezető gyártójaként világszerte 36 000 munkavállalót foglalkoztat. Félvezető- és rendszermegoldásaival, a környezet megóvását is szem előtt tartva választ kíván adni a modern társadalmak kihívásaira az energiahatékonyság, a mobilitás és a biztonság területén. A vállalat dinamikus fejlődésének köszönhetően Ceglédre keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Folyamatos gyártásellenőrzés, sorozathibák kiszűrése
  • Mechanikai sérülések ellenőrzése és elbírálása
  • Ismeretlen hibák vizsgálata, tesztelése, önálló döntéshozatal
  • Elemzések készítése

Elvárások:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Minőségorientált gondolkodásmód
  • Gyártási területen szerzett minőségbiztosítási tapasztalat
  • Microsoft Office ismerete
  • Többműszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • 200 000 Ft feletti bruttó átlagkereset (945 Ft-os kezdő órabér)
  • Jelenléti- és teljesítmény célprémium
  • Cafeteria, nyugdíjpénztári hozzájárulás és iskolakezdési támogatás
  • Ingyenes, műszakrendhez igazított vállalati buszjárat 5 vonalon (1. Újlengyel - Dánszentmiklós - Nyáregyháza - Albertirsa - Ceglédbercel 2. Nagykőrös - Csemő 3. Tiszaföldvár - Martfű - Rákócziújfalu - Rákóczifalva - Szolnok - Abony 4. Tószeg - Tiszavárkony - Jászkarajenő - Kőröstetétlen - Törtel 5. Újszilvás - Tápiószőlős - Tápiószele - Nagykáta - Tápiószentmárton - Tápióbicske
  • Tiszta és biztonságos munkakörülmények, kiszámítható munkarend
  • Tanulási és előrelépési lehetőség

Egyéb kapcsolati információk:
  • Érdeklődni a +36 30 439 6371 telefonszámon vagy személyesen a kecskeméti Prohumán irodában a Nagykőrösi utca 30. szám alatt.

Munkavégzés helye:
  • Cegléd

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest