www.cvonline.hu

Quality Engineer

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.04.
Jelentkezési határidő: 2017.11.18.
Hirdetés azonosító: 1206185

Quality Engineert keresünk multinacionális gyártó vállalat Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei telephelyére, minőségbiztosítási területen szerzett több éves tapasztalattal.

A Quality Engineer legfontosabb feladatai:

  • Biztosítani a minőségbiztosítási rendszernek való megfelelést,
  • Minőségbiztosítási dokumentációk létrehozása, frissítése, bevezetése,
  • A vevői reklamációk kivizsgálása, megelőző-, illetve javító akciók kidolgozása és bevezetése,
  • Nem megfelelőségek, hibajelentések kezelése,
  • Mintavételezési és minősítő folyamatok fejlesztése, statisztikai módszerek alkalmazása.

Legfontosabb elvárások a jelentkező Quality Engineerrel szemben:

  • Mérnöki végzettség,
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás,
  • Minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat (minimum 1-2 év),

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.