www.cvonline.hu

QUALITY ENGINEER

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2016.03.03.
Hirdetés azonosító: 1015801
lejárt

Flex állások

Feladataid lesznek:

  • Irányítási rendszerek hatékonyságnak folyamatos követése, fejlesztése

  • Belső auditok végrehajtása, kiértékelése, koordinálása, intézkedési listák követése

  • Rendszerszabályzatok dokumentációjának felügyelete, javaslattétel a fejlesztésükre, esetlegesen új rendszerszabványok bevezetése

  • Minőségügyi témájú oktatások végrehajtása

  • Termékek minőségellenőrzési folyamatának kialakítása, irányítása

  • Vevőkkel való kapcsolattartás, a vevői reklamációk feldolgozása és nyomon követése, a vevői elégedettség fenntartása

  • Állandó és ad-hoc riportok készítése

  • Az üzleti egység Minőségirányítási tevékenységeinek összefogása,

  • Az üzleti egység ISO13485 és FDA megfelelősségének biztosítása

    Elvárások Veled szemben:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (Villamos-, Gépész-, vagy Minőségbiztosítási)

  • Minőségirányítási, minőségbiztosítási területen szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat (szervizelési és/vagy gyártási környezetben)

  • Magyar- és nemzetközi szabványok ismerete

  • Minőségügyi rendszer auditokban szerzett jártasság,

  • Megbízható angol nyelvtudás,

  • ISO 9001 és 13485 minőségirányítási rendszerek ismerete

  • Auditori végzettség előny

    Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés

  • Multinacionális vállalati környezet

  • Hosszú távú munkalehetőség és önkifejező karrierlehetőségek

  • Fejlődési lehetőség

  • Céges buszjárat

A Flexnél történő munkavégzésről bővebb információt a Link megjelenítése oldalon találsz, jelentkezésedet pedig elküldheted a E-mail cím megjelenítése címre.

Kategória
Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió