www.cvonline.hu

Quality engineer /villamosmérnök/

  • A hirdetés 898 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari, elektronikai termékek gyártásával foglalkozó, amerikai tulajdonban lévő vállalat számára keresünk - elektronikában jártas - mérnököt a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Beszállítói fejlesztő mérnöki feladatok ellátása;
Kapcsolattartás a lengyelországi leányvállalat és hatvani gyár között;
Elektromotorral hajtott ventilátor motorok gyártásánál minőségügyi támogatói feladatok ellátása;
Szükséges dokumentációk elkészítése;
Problémák megoldása, a társterületek bevonásával;
PPAP;
Riportolás a lengyel minőségügyi vezető részére.

Követelmények:

Elektronikai tapasztalat (elektromotorok nagy előny);
Villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettség;
Aktív angol nyelvtudás;
Külföldi utak örömmel történő vállalása; :)
18 hónapos határozott idejű szerződés vállalása (min. 12 hónapos).

Munkavégzés helye:

Hatvan; Heves megye - de sok utazással járó pozíció (Luxemburgban, Lengyelországba külföldi utak várhatóak)

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés és juttatási csomag.
Felelősségteljes munkakör.

Ideális pályázó:

Rendkívül agilis, magas belső motivációval rendelkezik - hiszen rezidens mérnökként az "igazi" főnökei nem helyben lesznek;
Önálló;
Rugalmas.

Helyek Heves
Heves
Hatvan
Kategória Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség