www.cvonline.hu

Quality Engineer-Székesfehérvár (Ref.szám:FE-502)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.20.
Jelentkezési határidő: 2015.09.25.
Hirdetés azonosító: 904732

Feladatok:

  • Az elektronikai projektek figyelemmel kísérése a gyártás beindításáig (koncepció és tervezés felülvizsgálata, minőségi kiértékelés)
  • Az elektronikai szériagyártás termékeinek és folyamatainak biztosítása minőségügyi oldalról
  • Próbagyártás beindítása a VDA, az ISO/TS 16949 szabvány és műszaki specifikáció valamint a vonatkozó belső előírások alapján
  • Kapcsolattartás a vevővel minden minőségügyi kérdésben az előszériák és a teljes szériagyártás alatt
  • Folyamat- valamint vevői auditokra való felkészülés, 8D-Reportok megválaszolásában való részvétel
  • Reklamációkra hozott intézkedések betartásának felügyelete (hatékonyság, visszajelzés)
  • Műszaki, technológiai, gépi és minőségi problémák esetén hibaanalízis végzése, intézkedések, javaslattétel a probléma megoldására

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök végzettség előny)
  • Min. 3-5 éves releváns elektronikai termékek gyártása területén szerzett tapasztalat
  • ISO/TS 16949 műszaki specifikáció alapos ismerete
  • ISO/TS 16949 Belső auditor képesítés
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Gyakorlati tapasztalatok a következő területeken, eszközök alkalmazásában: FMEA, APQP/PPAP, Statisztikai Folyamatszabályozás, 8D, Termékfelelősség, Mérőrendszerek Elemzése
  • Nagyfokú önállóság, átlagon felüli problémamegoldó képesség, kiváló kommunikációs készség, megnyerő, határozott és magabiztos fellépés, precizitás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés, cafeteria, bónusz-rendszer, bejárás-támogatás, albérlet-, ill. letelepedési támogatás
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár (Sóstói Ipari Park)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális hátterű, jelenleg 1500 főt foglalkoztató, dinamikusan fejlődő elektronikai gyártó cég megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-502-es referenciaszámot a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő