www.cvonline.hu

Quality Engineer SQA (Plant)

Régió:

Fejér

Johnson Controls
Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2014.01.04.
Hirdetés azonosító: 688941
lejárt

84 nemzet.

Ezernyi fejlesztési javaslat.

A Johnson Controls egy világszerte ismert vállalat az épület- és autóiparban. A Johnson Controls az autóipari üzletágban világszerte elsők között van az autóülés, ajtó és műszerfal elemek és belső elektronika gyártásában felsőkategóriás gépkocsik rendszerében.  Elősegítjük, hogy a legnagyobb autógyárak tökéletes járműveket gyárthassanak a mi termékeink felhasználásával. Ezt világszerte több mint 80.000 munkavállalóval és 200 telephellyel biztosítjuk; mi ott vagyunk, ahol az ügyfeleinknek szüksége van ránk! Vevőink elégedettek a termékeink kényelmével és stílusával a különálló alkatrészektől a komplett belső térig.

A globális erőforrásainkkal képesek vagyunk évente több mint 30 millió autó legyártásához hozzájárulni.

Magyarországi gyáraink közül a móri telephelyre jelenleg a következő feladatok ellátására keresünk jelölteket:

Feladatok:

  • Beszállítói auditok végzése felmérés, vagy javítás céljából
  • Részvétel a beszállítók kiértékelésében
  • Beszállítói első minta folyamatának nyomon követése, határidőtervek felügyelete
  • Beszállítói változások nyomon követése
  • A beszállítói bemintázások koordinálása a sorozatgyártásban
  • Beszállítói reklamációk felügyelete, intézése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min. 2-3 éves, autóiparban szerzett szakirányú gyakorlat
  • Termelésirányító-rendszer ismeretek
  • Német és/vagy angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Határozott fellépés

Előny:

  • SAP ismeret

A Johnson Controls elkötelezett abban, hogy biztosítsa az egyenlő foglakoztatási lehetőséget, a beilleszkedést és a változatosságot a munkahelyen. A pályázatokat hölgyektől és uraktól egyaránt a következő elérhetőségen várjuk.

Fogyatékosság-barát munkahely: Johnson ControlsJohnson Controls  állásajánlat

Kategória
Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki, Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió
Fejér