www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.10.21.
Hirdetés azonosító: 1080478
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
CUSTOMER QUALITY ENGINEER (HAB)

Feladatok:
  • Aktív részvétel a PFMEA készítésében
  • Folyamatos fejlesztések biztosítása
  • Gyökérok elemzés (Root Cause Analysis) és akcióterv készítése, felügyelete keresztfunkciós csapatban, a fő selejtek gyökérokainak megszűntetésére
  • VEVŐI és belső reklamációk kivizsgálása, a rövid- és hosszú távú akciók menedzselése
  • Szoros kapcsolat és együttműködés a termeléssel és a projektvezetőkkel
  • Részvétel a heti és havi jelentések elkészítésében
  • Belső auditok kivitelezése
  • VEVŐI AUDITOK előkészítése és vezetése

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • 2-5 év releváns Quality tapasztalat autóiparban
  • ISO/TS16949 ismeret
  • Kiváló ANGOL / NÉMET nyelvtudás
  • Magas minőségtudatosság
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Strukturált munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Problémamegoldási gyakorlat

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Tech People LÁBLÉC