www.cvonline.hu

QUALITY CSOPORTVEZETŐ

  • A hirdetés 984 napja lejárt

 Az IBIDEN Hungary Kft. japán tulajdonú multinacionális gyártó vállalat. Az anyavállalat  több mint 100 éves-, a magyarországi gyár 10 éves múltra tekint vissza. Autóipari beszállítóként dízelmotorok kipufogórendszeréhez gyártunk kerámia alapú részecskeszűrőket.

Feladatok:

  • Nem megfelelő termékek kezelése
  • Adatok elemzése
  • A beosztott operátorok irányítása, motiválása, munkájuk koordinálása
  • Az inspekciós mérőgépek vizsgálati pontosságának fenntartása
  • Filter végellenőrzés a munkautasításoknak és határmintáknak megfelelően
  • Aktív részvétel a Kaizen tevékenységben
  • Jelentések és elemzések készítése
  • Rendszeres riportálás szóban és írásban
  • Szükség esetén a beosztott operátor helyettesítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Legalább 3 év, releváns szakmai tapasztalat (multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent)
  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • Minőségellenőrzési rendszerek ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség és pozitív hozzáállás
  • Műszakos munkavégzés vállalása
Amit kínálunk:
  • Határozott idejű szerződés
  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat)
  • Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulás)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő