www.cvonline.hu

QUALITY CSOPORTVEZETŐ (Határozott időre)

  • A hirdetés 876 napja lejárt

Feladatok:

  • Filter végellenőrzés biztosítása a termelési terv szerint a munkautasításoknak és határmintáknak megfelelően.
  • A beosztott operátorok irányítása, motiválása, munkájuk koordinálása.
  • Az inspekciós mérőgépek megfelelő működésének fenntartása.
  • Adatok elemzése
  • Aktív részvétel a Kaizen tevékenységben
  • Jelentések és elemzések készítése
  • Rendszeres jelentés szóban és írásban
  • Szükség esetén a beosztott operátor helyettesítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Legalább 4 év, releváns szakmai tapasztalat (multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent)
  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  •  Minőségellenőrzési rendszerek ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Microsoft Excel)
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség és pozitív hozzáállás
  • Műszakos munkavégzés vállalása
 Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat)
  • Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulás)

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő