Autóipari vállalatunk a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeink kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsuk folyamatos fejlődésünket.
Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

QUALITY CSOPORTVEZETŐ (AFP)

Feladatok:

  • ISO TS 16949-hez és ISO 9001-hez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Egyéb menedzsment rendszerekkel kapcsolatos adminisztráció
  • Kémiai elemek és anyagok analízise és mérése
  • A minőségellenőrök vezetése és minőségbiztosítási vezetők felé riportálás

Elvárások:
  • Középiskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (adminisztráció, vevőszolgálat, minőségbiztosítással kapcsolatos adminisztráció)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret, különösen Excel
  • Kémiai elemek és anyagok analízisében és mérésében szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetősgé, belső tréningek
  • Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat, BKV bérlet)
  • Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulás)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, jöjjön el hozzánk egy felvételi tesztírásra, melyről bővebb információt (időpontok és helyszínek) a Link megjelenítése oldalon talál.

Link megjelenítése(%C3%BAj).jpg" border="0" width="700" height="228" />

Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő