www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 949488
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
QUALITY COORDINATOR (Food/Feed production, HACCP)

Főbb feladatok:
  • HACCP és IFS (International Food Standard) minőségirányítási rendszer fejlesztése, hatékony működtetése;
  • Minőségügyi dokumentációk elkészítése, folyamatos karbantartása;
  • Hatósági ellenőrzéseken a cég szakmai képviselete;
  • Környezetvédelemmel kapcsolatos ügyek intézése;
  • Külső auditokra való felkészülés segítése;
  • A minősítő és követő auditokra való felkészülés;
  • Munkavállalók minőségügyi képzésében való aktív részvétel;
  • Reklamációk feldolgozása, javító intézkedések megtétele, megelőző tevékenységek támogatása.

Elvárások:
  • Felsőfokú ÉLELMISZERIPARI MÉRNÖK, AGRÁRMÉRNÖK, MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI SZAKMÉRNÖK végzettség;
  • 1-3 éves ÉLELMISZERIPARI minőségbiztosítás területén (Quality, Food Safety, Environmental) szerzett tapasztalat;
  • Takarmány-élelmiszerbiztonsági ismeretek;
  • LABORÁNS tapasztalat;
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó képesség;
  • Aktív, kommunikációs szintű ANGOL nyelvtudás;
  • Önálló, precíz munkavégzés.

Munkavégzés helye: Tatabánya

Küldje el önéletrajzát vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: Juhász Ágota (E-mail cím megjelenítése, +36 20 373 3401)

Tech People LÁBLÉC