www.cvonline.hu

Quality Control Engineer

  • A hirdetés 938 napja lejárt

Ipari szoftver megoldások területén vezető szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő, multinacionális hátterű partnerünk számára keresünk új munkatársat Quality Control Engineer pozícióba.

Feladatok

  • Projektterv és WBS szakmai ellenőrzése
  • Fejlesztési folyamat mapping és a Quality Assurance Plan jóváhagyása
  • A szoftver termékek kiszállítás előtti tartalmi és formai minőségellenőrzése
  • A fejlesztési és tesztelési tevékenység folyamatkomformitásának ellenőrzése
  • A nem megfelelő termékek visszatartása
  • Havi riport készítése
  • A minőségbiztosítási folyamatok és szabályozás továbbfejlesztésének támogatása
  • Belső auditok végrehajtása

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai, vagy villamosmérnöki végzettség
  • Legalább 2 év szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Angol és német nyelvű dokumentáció olvasása
  • Határozott, együttműködő hozzáállás
  • Nagyfokú önállóság
  • Analitikus gondolkodásmód

Előny

  • Belső auditori képesítés
  • Healthcare területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Változatos szakmai kihívások
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos csapat
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Szakmai és nyelvi továbbfejlődési lehetőség
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő