www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 915438
lejárt
Tech People FEJLÉC

Nemzetközileg elismert, passzív elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó amerikai tulajdonú multinacionális autóipari beszállító Partnercégünk esztergomi székhelyére tapasztalattal rendelkező

Quality Control csoportvezető

munkatársat keres

Feladatok:

  • Minőségellenőrök továbbképzése, munkájának felügyelete, ellenőrzése

  • Operátorok oktatása

  • A gyártott termékek minőségének felügyelete, a minőség javítása

  • Kapcsolattartás a társrészlegekkel minőségügyi problémák esetén

  • Belső reklamációk kivizsgálása

  • A reklamációk jogosságának, a hiba okának vizsgálata

  • Korrekciók, intézkedések bevezetése

  • Selejt és visszautasított termékek elemzése, zárolt termékek megítélése

  • Általános feladatok a minőségbiztosításon belül (házon belüli és vevőknél történő kiválogatási tevékenység megszervezése, segítése, vizsga-és mérőeszközök felügyelete)

  • Jogosult a legyártott termékek zárolására, ha a követelményeknek nem felelnek meg, valamint arra, hogy egyedi esetben a zárolást feloldja, ha a specifikációnak megfelelnek

Feladatok:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, ISO TS 16949 szabvány ismerete

  • Fröccstechnológia, minőségügyi technikák ismerete

  • Angol nyelvtudás

  • Előny: minőségellenőrök vezetésében szerzett tapasztalat és SAP ismeret

Amit a cég kínál:

  • Teljesítmény arányos jövedelem

  • Bejárási vagy albérleti támogatás

  • Melegétkezési támogatás

  • Karácsonyi prémium

  • Ingyenes nyelvoktatás és sportolási lehetőség

Tech People LÁBLÉC