www.cvonline.hu

QUALITY ASSURANCE SUPERVISOR (MANUFACTURING)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 1103118

Megbízónk – ismert Tatabánya környéki multinacionális termelő vállalat - számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Az adott gyártó üzem minőségügyi folyamatinak irányítása
  • Az adott területhez tartozó minőségügyi csapat vezetése és irányítása (megmunkáló-összeszerelő terület, mérőlabor – kb. 50 fő)
  • Az ISO/TS 16949 minőségügyi rendszer szerint történő megfelelőség biztosítása az adott gyártási területen
  • A termékek minőségtervezési (NPI) folyamatainak koordinálása
  • Az adott termékek kapcsán az APQP folyamat felügyelete
  • A napi gyártási folyamatok felügyelete minőségügyi oldalról (selejtcsökkentés)
  • Belső auditok vezetése, javító intézkedések kezdeményezése és megvalósítása
  • Vevői látogatások esetén a terület minőségügyi oldalról történő képviselete
  • A minőségügyi mutatók, KPI-ok fejlesztése, javítása
  • A minőségügyi költségek jóváhagyása
  • A minőségügyi előírások és követelmények betartása és betartatása az irányítása alá tartozó területen
  • Az irányítása alá tartozó mérnökök, ellenőrök szakmai fejlődésének biztosítása
  • Dokumentáció, riportok készítése, prezentálása a MNG felé
  • Társosztályokkal, menedzsmenttel történő kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Több év minőségügy területén kb.50 fős csapatok vezetésében szerzett tapasztalat
  • Mérőlabor vezetésben szerzett tapasztalat
  • Autóipari szabványok ismerete ISO/TS 16949, VDA 6.3, VDA 16, VDA19
  • Minőségügyi technikák, módszerek ismerete (SPC, MSA, R&R, GD&T, GOM (3D), Measurement strategy, PPAP - Control Plan, FMEA)
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Erős szervező és problémamegoldó képesség
  • Jó tárgyaló, együttműködési és meggyőző készség

Előnyt jelent

  • Megmunkálás területén szerzett vezetői tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos prémium, cafeteria
  • Utazási támogatás
  • Folyamatos szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: QUALITY ASSURANCE SUPERVISOR (MANUFACTURING), Komárom-Esztergom megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország