www.cvonline.hu

Quality Assistant

  • A hirdetés 912 napja lejárt

A Monortáp Kft. elismert szereplője a magyarországi takarmányipari ágazatnak. Vállalatunk csévharaszti munkahelyre (Monor mellett) munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Napi minőségellenőrzési és mintavételi feladatok ellátása a termelésben és az alapanyag raktárakban
  • A minőségügyi vezető támogatása minőségirányítási és élelmiszerbiztonsági rendszer auditokon és szakhatósági szemléken
  • Belső minőségügyi auditokban való aktív részvétel
  • Kommunikáció minőségügyi kérdésekben a társosztályokkal, reklamációkezelésben való részvétel
  • Késztermék jelöléssel kapcsolatos feladatok
  • Minőségügyi dokumentumok kezelésében a minőségügyi vezető támogatása

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű angolnyelv-tudás (részben angol nyelvű interjú)
  • Minimum 1 éves minőségügyi területen szerzett gyakorlat
  • A HACCP, ISO 22000 rendszerek alapfokú ismerete
  • Kitartó személyiség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • Önállóság , stressz tűrés, rugalmasság, terhelhetőség

Előny az elbírálásnál:

  • Élelmiszeripari, vagy agrármérnöki  végzettség
  • Élelmiszeripari, vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Amit nyújtunk:

  • biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • versenyképes juttatás,
  • családias hangulatú munkahely

Jelentkezni magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Asszisztencia / Adminisztráció
Gyártás / Termelés
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő