www.cvonline.hu

Quality Assistant

  • A hirdetés 272 napja lejárt

Nemzetközi szállodalánchoz tartozó 5*-os budapesti szálloda
keres munkatársat

Munkakörbe

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • General Manager és a Quality Manager munkájának támogatása
  • Adminisztratív feladatok ellátása: levelezések, prezentációk, jegyzetek és jelentések készítése, bejövő levelek, telefonhívások kezelésének irányítása
  • Maximális vendégelégedettség biztosítása a sztenderd előírások betratatása révén
  • A vendégvisszajelzések folyamatos figyelemmel kísérése és riportálása a vezetőség felé
  • A beérkezett vendégpanaszok haladéktalan és professzionális kezelése
  • Közreműködés a belső minőségi auditok lebonyolításában Havi riportálási feladatok elvégzése és riportok elkészítése
  • Sztenderdek használatának ellenőrzése az operációs területeken

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (turizmus-vendéglátás)
  • Minimun fél éves releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyevtudás
  • Kiváló szervezői-, irányítói készség
  • Proaktív gondolkodásmód

Amennyiben felkeltettük érdeklődését magyar vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzát, motivációs levelét, fizetési igény és pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol