www.cvonline.hu
QA tesztelő (Referenciaszám: PJ4120)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.03.
Jelentkezési határidő: 2016.12.04.
Hirdetés azonosító: 1001623

Alkalmazásfejlesztéssel és IT tanácsadással foglalkozó partnerünk budapesti irodája részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

QA tesztelő

Feladatok:
- A teljes életciklus-folyamat megértése
- Széleskörű tesztelési eljárások lefolytatása
- Alkalmazások hands-on tesztelése
- Üzleti szempontok megértése, hiba-esetek kiszűrése

- Részvétel nemzetközi projektekben

Követelmények:
- 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
- Többrétegű architektúrák, mobil applikációk ismerete
- Tesztelési metódusok ismerete (automatikus stb)
- Open source teszteszközök ismerete (Selenium)
- Open source BDD eszközök ismerete (Cucumber)
- Projektkezelők (Jira, Redmine, VersionOne stb.) ismerete

Amit partnercégünk kínál:
- Nagyszerű csapat
- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Rendszeres visszajelzések
- Házon belüli szolgáltatások, biztosítások

Kérjük, fényképes önéletrajzát csatolva küldje el Katona Krisztián kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre a referenciaszám (PJ4120) megjelölésével. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
IT / Informatika
Régió