www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 1035570
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk egy banki informatikai rendszerek készítésére és bevezetésére szakosodott társaság. A cég Magyarországon kívül 6 országban vesz részt informatikai projektekben. Fő tevékenységi köre: saját fejlesztésű szoftverek készítése, karbantartása, valamint egyéb projektek keretében végzett konzultáció.
Hosszú távra keresünk
teszt rendszerek bevezetésében jártas

QA MANAGER

munkatársat teljes munkaidőben, budapesti székhelyünkre.

Pozíció leírása, feladatok:
  • Tesztelői csapat irányítása, fejlesztése
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és a partnercégekkel
  • Szoftver tesztelési stratégia megalkotása
  • Tesztelési folyamatok koordinálása
  • Folyamatok dokumentációjának biztosítása
  • Tesztesetek megtervezése, implementálása
  • Szükség esetén:
  • Automatizált teszt környezet konfigurálása és üzemeltetése
  • Automatizált tesztelés végrehajtása, szkriptek önálló írása, futtatása és karbantartása
  • Hibajegyek felvitele, nyomon követése és kezelése
  • Teszt riportok és jegyzőkönyvek készítése
  • Komplex tesztelési feladatok önálló ellátása
Elvárások:
  • Tesztelői csapat irányításában szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Szkriptek írásában szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Legalább 1-1 hiba- és teszt management eszköz ismerete
  • Tesztelési folyamatok és módszertanok ismerete
  • Jó dokumentációs és kommunikációs készség
  • Minimum 2 éves banki és/vagy informatikai rendszer fejlesztésében szerzett tesztelői tapasztalat
  • Komplex rendszerek gyors megismerésének képessége
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód, jó problémamegoldó készség
  • Precíz és pontos munkavégzés
  • Angol nyelv középfokú ismeretE
Előnyök:
  • Felsőfokú műszaki/informatikai végzettség
  • Java vagy valamilyen objektum orientált nyelv ismerete
  • Oracle és/vagy MS SQL adatbázis-kezelési ismeretek
  • Agile tapasztalat
  • Egyéb idegen nyelv ismerete
Amit kínálunk:
  • Kellemes munkakörnyezet a város szívében
  • Lelkes, dinamikus, fiatal csapat
  • Változatos, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem
  • Sportolási és kikapcsolódási lehetőség
  • Jelentkezés módja:
  • Fényképes szakmai önéletrajz, fizetési igény megjelölésével
Munkavégzés helye:
  • Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió