www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk

QA Gyakornok

munkakör betöltésére

Gyakornok munkatársat keresünk Keréktermék üzletágunkhoz

pozícióba.

Feladatok:

  • minőségfejlesztési projektekben való részvétel,
  • minőségügyi dokumentáció készítése, módosítása
  • minőségügyi elemzések, statisztikák készítése

Elvárások:

  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • egészségügyi alkalmasság

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Méréstechnikai alapismeretek

Juttatások, ajánlat:

  • Kötelező szakmai gyakorlati lehetőség
  • Aktív részvétel a gyáregység mindennapi tevékenységében
  • Szakmai tapasztalat szerzése

Munkavégzés helye:

  • Magyarország / Székesfehérvár

Nyelvtudás:

  • tárgyalóképes angolnyelv-ismeret

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa karrieroldal