www.cvonline.hu

QA folyamatfelelős - SHAPE projekt

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 919903
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy nemzetközileg elismert, gyógyszergyártással és kutatással foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat QA folyamatfelelős pozícióba az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Az SAP-alapú SHAPE rendszer bevezetésében való közreműködés minőségbiztosítási oldalról
  • A pozíció tulajdonosának hamar át kell majd látnia a cég jelenlegi minőségbiztosítási követelményeit, eljárásait, hogy ezeket tudja majd képviselni a project-ben olyan emberek számára, akik ebben nem járatosak
  • A project végeztével a bevezetésre kerülő SAP folyamatok átadása a helyi minőségbiztosítási csoport tagjainak

Elvárások:

  • Műszaki/IT/számítástechnika területén szerzett diploma
  • QA ismeret, tapasztalat és/vagy végzettség
  • SAP rendszer alapos ismerete
  • Erős folyamat szemlélet
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (a napi munkavégzéshez elengedhetetlen)
  • Számítástechnikai rendszerek validálásában szerzett gyakorlat
  • Precizitás, a határidők pontos betartása, csapatjátékos attitűd
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Vállalatirányítási rendszer bevezetésében szerzett tapasztalat
  • Gyógyszeripari háttér

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, és bruttó bérigény megjelöléssel a regisztrációt követően, a következő weboldalon várjuk: Link megjelenítése

Kategória
IT / Informatika