www.cvonline.hu

QA folyamatfelelős - SAP projekt

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 919905
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy nemzetközileg elismert, gyógyszergyártással és kutatással foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat QA folyamatfelelős pozícióba az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Az SAP-alapú vállalat-irányítási rendszer bevezetésében való közreműködés minőségbiztosítási oldalról

Elvárások:

  • QA végzettség és tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (a napi munkavégzéshez elengedhetetlen, ugyanis a project csapat nemzetközi)
  • Precizitás, a határidők pontos betartása, csapatjátékos attitűd
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Vállalatirányítási rendszer bevezetésében szerzett jártasság
  • Műszaki/IT/számítástechnika területén szerzett végzettség
  • SAP rendszer alapos ismerete
  • Számítástechnikai rendszerek validálásában szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, és bruttó bérigény megjelöléssel a regisztrációt követően, a következő weboldalon várjuk: Link megjelenítése

Kategória
IT / Informatika