www.cvonline.hu

QA asszisztens

Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 1008671

Feladatok:

  • operatív minőségügy (bejövő áru, keverő üzem, ellátó rendszerek, csomagoló sorok, palettizáció és gyári higiénia támogatása),
  • “World Class Manufacturing” szemléletmód elsajátítása és aktív részvétel a csapatmunkában,
  • minőségi és higiéniai nem-megfelelőségek feltárásában és megoldásában való tevékeny részvétel, probléma megoldó csapat szervezése, vezetése,
  • általános minőségbiztosítási laborvizsgálatokban való részvétel,
  • labormerések végzése – mikrobiológiai vizsgálatok, hozzájuk kapcsolódó oldatkészítések, mintavételezések, stb.,
  • minőségügyi – higiéniai auditokra való felkészülésben aktív részvétel.

Elvárások:
  • vegyészmérnöki végzettség / végzés,
  • magabiztos laboratóriumi ismeretek,
  • minimum angol alapfokú nyelvtudás – motivált ezen tudása folyamatos fejlesztésében
  • magas szintű és gyakorlatias MS Excel / Word/ PowerPoint tudás,
  • gyors, precíz munkavégzés,
  • jó csapatjátékos,
  • önálló munkavégzésre való képesség,
  • magabiztos fellépés,
  • proaktív attitűd.

Juttatások:
  • multinacionális, korszerű munkakörnyezet,
  • stabil hátterű vállalat.

Előnyök:
  • Nyírbátori vagy környéki lakóhely előnyt jelent,
  • hasonló területen szerzett 1-2 éves munkatapasztalat.

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a megadott email címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Nyírbátor