www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Python full stack web / backend fejlesztő

Hozzáadva: 2017.09.17.
lejárt

Feladatok:

 - Meglévő rendszereink karbantartása, újratervezése, refaktorálása, tesztelés/telepítés automatizálása
 - Új alkalmazások, komplex rendszerek (elsősorban) backend részének tervezése, megvalósítása
 - Igényes, elegáns, karbantartható, dokumentált kód

Elvárások

- Python alapos, naprakész ismerete
- 3+ éves tapasztalat webalkalmazások fejlesztésében
- Linux user szintű ismerete
- SVN, git, PostgreSQL, REST, caching, assets handling
- Automatikus tesztelésben/telepítésben szerzett tapasztalatok
- Nyitottság az új megoldások megismerése és alkalmazása iránt
- Előrelátó, rendszerben történő gondolkodás, kreativitás, innovatív attitűd
- Terhelhetőség, pontosság, csapatmunka iránti elkötelezettség
- Angol nyelv ismerete

Értékelt kvalitások

- 3+ éves tapasztalat frontend fejlesztésben, framework-ök, lib-ek használatában (AngularJS, Backbone, jQuery(s), Bootstrap)
- Haladó linux admin tapasztalatok / DevOp készségek
- django ismeret
- HTML5, CSS3, javascript
- Elosztott rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalatok
- Hardverek illesztésben szerzett tapasztalatok
- Cloud szolgáltatások ismerete, aktív használata
- Média kiszolgálási tapasztalat

Amit nyújtunk

- Versenyképes fizetési csomag
- Rugalmas munkaidő

Kategória
IT / Informatika
Régió