Megbízható nemzetközi szoftverfejlesztő partnerünk részére keresünk munkatársat

 python fejlesztő (junior és senior)

 (HF 10-7272)

pozícióba

 Budapestre.

Feladatok

  • Szoftverfejlesztés PYTHON nyelven,
  • A meglévő keretrendszer továbbfejlesztése, tesztautomata koncepció további kifejlesztése,
  • Fejlesztői eszközök fejlesztése és konfigurálása.

Elvárások

  • PYTHON ismeret, tapasztalat,
  • Angol nyelvtudás (írás-olvasás szintjén)

Amit kínálunk

  • Érdemi és változatos munka,
  • Fejlődési lehetőség, biztos háttér,
  • Kiemelt jövedelem,
  • Nyugodt munkakörülmények.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7272” –es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése