PwC information session - Work experience opportunities - Norfolk, Cromer, NR270

  • A hirdetés 934 napja lejárt
Sub TitleUniversity of Leeds PwC work experienceDate06/11/2014Start Time13:00End Time14:00DescriptionFrom your very first day on campus, there are a number of different ways to
experience working with us.
Each one offers you the opportunity to discover what a career with us is really
all about, gain a deeper insight into our culture, as well as boost your employability. Click here for more information on the skills and behaviours we look for
UniversityLeedsVenueCareers service
5-7 Cromer Terrace
University of Leeds
Leeds
LS2 9JT
U.K.Eligible CandidatesUniversity of Leeds 1st, 2nd and penultimate yearsBooking InstructionsBook online here.Link megjelenítése" width="0" height="0" />
Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Egyéb hasonló állások Önnek
Bolti eladó

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Bolti eladó Munkavégzés h...
Győr-Moson-Sopron

Hátsó területet működtető munkatárs

Munkakör megnevezése: Hátsó területet működtető...
Pest

Zöldség árufeltöltő

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...