www.cvonline.hu

Puskakészítő vagy fegyverszerelő - Németország

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 708044
lejárt

Ország:    Németország (+49)

A pozíció leírása:    Németországi megbízónk részére keresünk több puskakészítő vagy fegyverszerelő szakembert.

Feladatkör, felelősségek:    Feladatok:

• Fegyvercsaládok, készfegyverek önálló javítása és összeszerelése

• Együttműködés a szervizzel, az ügyfélszolgálattal

• Termékellenőrzéssel, minőségbiztosítással kapcsolatos feladatok

• Dokumentumok kiállítása

• Rendszerezés

• Sportfegyverek, légfegyverek, légpisztolyok, valamint hosszú és rövid fegyverek összeállítása

• Lángforrasztás

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Szükséges végzettség, tapasztalatok:

• Fegyverkészítői szakképzettség

• Pályakezdők jelentkezését is várjuk

• Rajz alapján dolgozni tudás

• B kategóriás jogosítvány

• Saját gépkocsi

•- Társalgási szintű német nyelvtudás

• A jelentkezéshez fényképes, német nyelvű önéletrajz szükséges

Nyelvtudás:    Társalgási szintű német nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy jelentős nemzetközi vállalat a fegyveriparban.

Egyéb:    Munkavégzés helye:

• Laupheim, Baden-Württemberg

• Ulm an der Donau, Baden-Württemberg

• Isny im Allgäu, Baden-Württemberg

Feltételek:

• Megbízónk egy átmeneti szállást biztosít, a végleges szállás keresésében pedig segítséget nyújt.

• Teljes munkaidő

• 37,5 órás munkahét

• Többműszakos munkavégzés

• Túlóra szükséges, időkompenzáció van

• Munkabér: brutto 14,5 EUR/órától, a németországi adózási szabályok szerint

• Határozatlan idejű munkaszerződés

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.