Purchasing Manager – Fruit, Vegetables and Plants Department

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2016.02.16.
Hirdetés azonosító: 983920

Pozíció leírása / Job description

Németországi székhelyű diszkont-áruházlánc partnerünk számára keresünk Purchasing Manager kollégát a Zöldség, Gyümölcs és Növény területre.

Feladatok:

- Az áruházak zöldég, gyümölcs, növény kínálatának kialakítása
- Nemzeti stratégia fejlesztés
- Választék kialakítása-fejlesztése
- Importőrökkel, gyártókkal folyamatos kapcsolattartás
- Beszerzési tárgyalások lebonyolítása
- Promóciós tevékenység kialakításában való részvétel

Elvárások:

- Releváns szakmai tapasztalat beszerzési/értékesítési területen
- A zöldség, gyümölcs, növény piac alapos ismerete, valamint a lehetséges beszállítói kör ismerete
- Nagyon jó kommunikációs készség
- MS Office erős, felhasználói szintű ismerete
- Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Karrierlehetőség
- Folyamatos képzés, fejlesztés
- Versenyképes juttatási csomag

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a