www.cvonline.hu
Buyer Intern - ITA (Referenciaszám: PJ4828)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.01.14.
Jelentkezési határidő: 2017.01.19.
Hirdetés azonosító: 1072994

Budapesti VIII. kerületi szolgáltató szektorban nagy múlttal rendelkező multinacionális partnerünkhöz keresünk diákokat, az alábbi pozícióba:

Buyer Intern - ITA

Feladatok:
- Rendelésekkel kapcsolatos adminisztrációs munka elvégzése

Elvárások:
- Felsőfokú, nappali tagozatos tanulmányok folytatása

- Heti minimum 20 óra vállalása hétköznapokon (rugalmas időbeosztás)
- Középfokú angol és legalább alapszintű olasz vagy spanyol nyelvtudás
- Megbízhatóság, szorgalom, elkötelezettség

Amit kínálunk:
- Versenyképes juttatás
- Innovatív és kihívásokkal teli multinacionális környezet
- Szakmai fejlődési, karrierépítési lehetőség
- Fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör

Kérjük, magyar és angol önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.