www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.09.30.
Hirdetés azonosító: 1065150

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
A megbízónk egy magyar gyártó cég.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
PURCHASER/ BESZERZÉSI MUNKATÁRS (Elektronika)

Feladatok:
  • MECHANIKUS és ELEKTROMOS alkatrészek beszerzése,
  • ÁRAJÁNLATOK bekérése és kezelése, az árak ellenőrzése, nyomon követése
  • A BESZÁLLÍTÓK felkutatása, a rendelt anyag minőségének, mennyiségének, árának ellenőrzése,
  • Az anyag megrendelése, a készlet és a célkészlet függvényében,
  • Beszerzői költségek optimalizálása,
  • A rendelt anyag szállításának teljes körű megszervezése, dokumentumok ellenőrzése, a vámügyintéző informálása,
  • Készletek ellenőrzése, célkészletek tartása.

Elvárások:
  • MŰSZAKI végzettség (gépészmérnöki; műszaki menedzseri; villamosmérnöki; kereskedelmi),
  • ELEKTRONIKAI, és/vagy GYÁRTÓ cégnél szerzett BESZERZÉSI (purchasing, buying) tapasztalat 1-3 év,
  • Kereskedelmi, beszerzési tapasztalat ALKATRÉSZEK tekintetében,
  • Folyékony, AKTÍV ANGOL nyelvtudás,
  • Jó kommunikációs képesség, pontosság, megbízhatóság és precizitás,
  • Segítőkész, proaktív hozzáállás, hatékony problémamegoldó készség,
  • MS Office magas szintű ismeret, egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete.

Munkavégzés helye: Budapest

Tech People LÁBLÉC