www.cvonline.hu

Pultozás, koktél árusítás

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.05.25.
Hirdetés azonosító: 834516
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket.

Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • mojito pultnál bartender munkájának segítése
  • pénztárkezelés
  • árusítás

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • felelősségteljes munkavégzés
  • hosszú távú munka vállalása
  • bármilyen idegennyelv legalább alapfokú ismerete

Munkaidő: Hétfőtől vasárnapig min. 3 munkanap vállalása, a strand nyitvatartási idejéhez igazodva

Előnyt jelent:

  • eü kiskönyv megléte
  • vendéglátásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • nyári szünetben bruttó 600 Ft/óra

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg a Link megjelenítése oldalon!
Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha feltöltöd fényképes önéletrajzod!

Amennyiben úgy gondolod, hogy a hirdetés felkeltheti az ismerőseid érdeklődését is, kérlek kattints a "Megosztás" gombra, és oszd meg velük Facebookon is!