www.cvonline.hu

Pultos/pultosnő

  • A hirdetés 330 napja lejárt

Információk a munkahelyről:
Munkahelyi feladatok, hatáskör, felelősség:
Kitűnő kommunikációs készséggel rendelkezik, tud bánni az emberekkel, de szeretne előbbre lépni? Lehetőségeket keres képességeinek továbbfejlesztésére? Érdeklődik az egészséges életmód és az aktuális divatrirányzatok iránt? Szeretne egy eredeti projekt részese lenni? Akkor éppen Önt keressük!

A Bubblelogy teabárok folyamatosan bővülő, ismert, világméretű hálózata új arcokat keres Bubblelogy Barman

Pultos / Pultosnő

pozícióba.

Mi lesz az Ön feladata?

  • a vendégek ízlése és kérése szerinti bubble teák elkészítése
  • a pénztárgép használata
  • a bár tisztán tartása, mert „a tisztaság fél egészség”
  • az Ön munkatársa, a területi menedzser által kiadott feladatok teljesítése

Munkavállalói előnyök, juttatások:
Mit kínálunk ezért cserébe?

  • mindenekelőtt az Ön pozitív hozzáállásától függő előnyös fizetési feltételeket (min. bruttó 170 000 HUF)
  • munkavállalói előnyök széles skáláját – részesedést az értékesítésből, megszerzett kreditpontok formájában kedvezményt a Bubble teákra, a társaság által támogatott részvételt sportrendezvényeken és az ún. csapatépítő rendezvényeken
  • szakemberek által nyújtott továbbképzést
  • minden teakedvelő számára továbbfejlődést a teakultúra terén
  • szakmai tapasztalat szerzését egy fejlődőképes társaság keretén belül
  • kellemes munkakörnyezetet egy kis közösségben
  • előrelépési lehetőséget– munkatársaink 1/3-át cégen belül előléptetjük

Információk a jelentkezésről:
Felkeltettük az érdeklődését? Akkor nézzük meg, azonos hullámhosszon vagyunk-e, jelentkezzen elérhetőségeink valamelyikén. A Bubblelogy csapata örömmel várja a találkozást Önnel!
Valamennyi nagyszerű embernek előre is köszönjük, hogy minket választottak és elküldték nekünk életrajzukat. Figyelem, csak az életrajzok alapján kiválasztott érdeklődőkkel fogunk kapcsolatba lépni. (alsó korhatár 18 év)

Személyiségjegyek és képességek:

Milyen képességek szükségeltetnek?
A jelentkező:

  • szeresse az új dolgokat, legyen nyitott az új kihívásokra
  • tudjon csapatban dolgozni, legyen kommunikatív a vendégek és munkatársak irányában
  • legyen pozitív beállítottságú, optimista és barátságos
  • képes legyen kezelni a kellemetlen helyzeteket, például a türelmetlen vendégek „hadát”
  • szükség esetén képes legyen angolul beszélő vendégek kiszolgálására

Mivel teheti ránk a legjobb benyomást?

  • kellemes és kedves kiállással
  • 18 év feletti életkorral

A társaság rövid jellemzése:
A Bubblelogy társaság a teák valamennyi korosztály számára élvezetes modern változataival lép a magyar piacra. A Bubblelogy eredeti, londoni bubble teái frissítő hatású, ízesített gyümölcs- és tejes teák széles skálája, melyek energiával látnak el. A pohár alja tápiókával, szétpattanó gyöngyöcskékkel és zselével van kitöltve.
Mixelj és szórakozz jól a BUBBLELOGYval.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol