www.cvonline.hu

Pultos

  • A hirdetés 805 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Pultos (kávézóba)

Feladatok:

  • Vendégek szakszerű kiszolgálása
  • Kassza kezelése
  • Közreműködés a napi elszámoltatási rendszer kezelésében

Várjuk jelentkezésed, ha:

  • Van tapasztalatod a vendéglátásban
  • Pályakezdő vagy és nincs még tapasztalatod a vendéglátásban, de nyitott vagy rá, hogy megtanulnád a szakmát (nem szükséges szakmai végzettség)
  • Fiatalos és lendületes csapat tagja szeretnél lenni

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, és alkalmasnak érzed magad a pozíció betöltésére, kérem fényképes önéletrajzod a pozíció megnevezéssel küldd el az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztrálj a Link megjelenítése oldalon.