www.cvonline.hu

Pultos

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.10.21.
Hirdetés azonosító: 883283
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • Bortermelő cég termékeinek ismertetése, értékesítése

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • barátságos, nyitott személyiség
  • proaktív, problémamegoldó szemlélet
  • nagy munkabírás
  • igényesség

Munkaidő:  November 27,28,29-én pár órás betanítás, ezt követően dec.1-én és 2-án, dec.8-án és 9-én, dec.15-én és 16-án ráéréstől függően, megbeszélés alapján.

Amit kínálunk

  • Diákbér: 650 Ft/óra

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, regisztrálj a honlapunkon, tölts fel önéletrajzot, és jelentkezz a munkára!