www.cvonline.hu

Pultos

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.04.
Hirdetés azonosító: 1079456

Lelkes munkavállalókat keresünk az Aprópolisz, a világ első playmobil játszóvárosa részére munkakörbe
Feladatok:

  • Szendvicsek készítése
  • Sütemények, édességek szervírozása
  • Pultos kiszolgálás
  • Saját terület tisztántartása

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Érettségi megléte
  • Jó kommunikációs képesség, nyitottság a gyerekek felé

Juttatások:
  • • Hosszú távú munkavégzés esetén havi 15 nap vállalása
  • • Alkalmi munka esetén hétvégi ráéréssel rugalmasan
  • • Műszakok: hétfő-péntek: 09:30-20:00 óra között, szombat-vasárnap 08:00-20:00 óra között
  • Munkavégzés helye: Biatorbágy, Premier outlet
  • Bér: bruttó 941 Ft./óra

Előnyök:
  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Nyelvtudás

  • Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődésedet, várjuk fényképes önéletrajzod a megadott e-mail címre.