www.cvonline.hu

Pultos

  • A hirdetés 367 napja lejárt

A visegrádi 4 ****-os Silvanus Hotel

Pultos

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Önálló munkavégzés
  • Pultban előforduló feladatok ellátása
  • Folyásban lévő ételek, italok feltöltése
  • Étteremvezető utasításainak végrehajtása

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Angol és/vagy német nyelv középfokú ismerete
  • Precizitás, pontos munkavégzés

Előny:

  • fiatalos szemlélet
  • további nyelv ismerete
  • Koktélismeret,barista ismeret

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Visegrád, Hotel Silvanus
  • Nívós, rendkívül elegáns helyen való hosszú távú, stabil munkalehetőség

Amit kínálunk:

  • 5 munkanap - 2 szabadnap, napi 8,5 óra munka, vagy megbeszélés szerint

Bentlakás korlátozottan megoldható!

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német