www.cvonline.hu

Pultos

  • A hirdetés 468 napja lejárt

Continental Hotel Budapest****Superior
munkatársat keres

Pultos

munkakörbe

Amennyiben szeretne tagja lenni egy dinamikus, kreatív csapatnak, úgy küldje el e-mailben magyar nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre.

Munkakör:

  • Vendégek kiszolgálása szálloda területén található kávézóban
  • Koktélok, kávé, egyéb italok készítése

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség (előny: vendéglátó-ipari)
  • Minimum 3 év szakmai pultos gyakorlat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Angol nyelv ismerete
  • Alapos, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Önállóság

Előnyt jelent:

  • Szállodai tapasztalat
  • Mixer vizsga

Amit ajánlunk:

  • Továbbfejlődési lehetőség,
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes bérezés
  • Nem szezonális, állandó munka

Munkavégzés helye:

Az e-mail tárgya minden esetben a pozíció és az Ön neve legyen. A beérkezett önéletrajzokat adatbázisunkban regisztráljuk, és amennyiben Ön megfelel elvárásainknak, felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol