www.cvonline.hu

Pultos/ recepciós

  • A hirdetés 130 napja lejárt

Csapatunk bővítéséhez

pultos/ recepciós

munkatársat keresünk főállásba.

Talpraesett, vidám természetű, jó kommunikációs készséggel, pontos és precíz munkavégzésre alkalmas munkatársak jelentkezését várjuk.

Feladatok:

  • Vendégek kiszolgálása
  • Árukészlet kezelése, rendelése
  • Termékek ajánlása, értékesítése

Elvárásaink:

  • Ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat (call center, vendéglátásban szerzett gyakorlat)
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Egészségtudatos szemlélet és életmód elengedhetetlen feltétel
  • Angol nyelv alapfokú használata

Amit Kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Két műszakos munkarend
  • Fiatal, jó csapat, családias légkör
  • Versenyképes fizetés, bónusz, valamint a konditerem ingyenes használata

Munkavégzés helye: Budapest, XI. Tétényi út 63. A 4-es Metro megállójától 2 percre.

Fényképpel ellátott önéletrajzokat, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk. Tárgy: Recepciós