www.cvonline.hu

PULTOS - PÉNZTÁROS

  • A hirdetés 675 napja lejárt

Decemberben nyíló, új reptéri kávézóba keresünk
a Liszt Ferenc Reptérre jó teherbírású, pörgős

kollegát.

Feladatok:

  • Vendégek pulton keresztül történő kiszolgálása
  • Kávé italok készítése (kávégép kezelése), hideg-meleg szendvicsek, péksütemények illetve egyéb termékek kínálása, árusítása
  • Pénztárgép kezelése
  • Az eszközök, gépek folyamatos tisztán tartása
  • Árukészlet töltés

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség, kedves, barátságos személyiség
  • Kereskedelmi, vendéglátói szakmai gyakorlat, célirányos végzettség előnyt jelent
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Lehetőség nyelvgyakorlásra
  • Egyedi, a Liszt Ferenc Reptéren belüli munkakörnyezet, jó csapat
  • Stabil bejelentett munkahely, műszakpotlékokkal és jelentős borravalóval
  • Meleg étkezés plusz étkezési jegy
  • Teljesítmény alapú bónusz lehetőség

Munkavégzés helye, ideje:
Budapest, Liszt Ferenc Repülőtér (megközelítés a Kőbánya Kispestről induló 200E-s reptéri busszal)

Ha úgy érzed, hogy szeretnél egy fiatal és lendületes csapat tagja lenni, akkor
Várjuk önéletrajzodat az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő