www.cvonline.hu

Pultos-kiszolgáló diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 940144

Feladatok:
  • Vendégek pulton keresztül történő kiszolgálása
  • Folyamatos eszközök, gépek tisztán tartása
  • Pénztárgép, számítógép üzembe helyezése, kezelése
  • Rendelések felvétele
  • Számlaírás
  • Árukészlet töltés, áruátvétel
  • Italok készítése, hideg-meleg szendvicsek, péksütemények illetve egyéb élelmiszerek kínálása, árusítása
Elvárások:
  • AKTÍV NAPPALI tagozatos tanulmányok,
  • Angol nyelvtudás
  • Szakirányú végzettség, vagy folyamatban lévő szakirányú tanulmányok
Előny:
  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • Érvényes egészségügyi kiskönyv
Amit kínálunk:
  • Bérezés:
  • Bruttó 952 Ft/óra
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Kedd, szerda és csütörtök
  • 10:00-14:00 / alkalmanként helyettesítés magasabb óraszámban
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest Nemzetközi Repülőtér
Kapcsolat:
Fényképes önéletrajzod várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre, leveled tárgya legyen REP-00