www.cvonline.hu

Pultos (kávézóba) - Budapest

 Több éve sikeresen működő kávéház láncolatunk fiatalos, dinamikus csapatának bővítésére új munkatársat keres

Pultos (kávézóba)

pozícióba

 Főbb feladatok:

  • Vendégek szakszerű kiszolgálása
  • Kassza kezelése
  • Közreműködés a napi elszámoltatási rendszer kezelésében

Várjuk jelentkezésed, ha:

  • Van tapasztalatod a vendéglátásban
  • Pályakezdő vagy és nincs még tapasztalatod a vendéglátásban, de nyitott vagy rá, hogy megtanulnád a szakmát (nem szükséges szakmai végzettség)
  • Fiatalos és lendületes csapat tagja szeretnél lenni

Az állás betöltésénél előnyt jelent:

  • Idegen nyelv (angol) ismerete

Amit kínálunk:

  • Pályakezdők esetén folyamatos betanulási lehetőség
  • Belső képzés, barista tréning
  • Segítünk egy új szakma elsajátításában
  • Biztos és hosszú távú munkalehetőség
  • Megbízható vállalati háttér
  • Lendületes, jókedvű csapat
  • Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Várjuk jelentkezésed magyar nyelvű önéletrajzzal az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest