www.cvonline.hu

Pultos - Kávézó munkatárs

  • A hirdetés 154 napja lejárt

A 23. éve Magyarországon jelenlevő Sodexo Magyarország Kft. a szolgáltatási szektor meghatározó szereplője, piacvezető az intézményi étkeztetésben és dinamikus fejlődéssel bír az épületüzemeltetés területén.

Multinacionális nagyvállalati partnerének újonnan nyíló munkahelyi kávézójába

Pultos – Kávézó munkatársat

keres.

Feladatok:

  • Kávékülönlegességek elkészítése
  • Vendégek magas szintű, precíz kiszolgálása
  • Tiszta és szervezett munkakörnyezet biztosítása
  • Pontos munkavégzés, pénzkezelés

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett min. 1 éves tapasztalat
  • pénztárgép kezelési alapismeretek
  • számítógépes alapismeretek
  • vendégközpontúság
  • kommunikatív, nyitott személyiség

Előny:

  • idegen nyelv ismerete
  • barista végzettség

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű szerződés
  • cafetéria
  • egy műszakos öt napos munkarend (hétfő-péntek)
  • kiszámítható bérezés

Jelentkezni az alábbi email címen fényképes önéletrajzzal.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő