www.cvonline.hu

PULTOS-FELSZOLGÁLÓ

  • A hirdetés 584 napja lejárt

A Zala völgyében található exkluzív golf resort munkatársakat keres az alábbi pozícióba

Főbb feladatok:

  • éttermi terítéshez, felszolgáláshoz való felkészülés
  • vendégek fogadása, kiszolgálása, számla kiállítása, elszámolás
  • rendezvényeken a teremek berendezése
  • koktélok, kávék, egyéb italok elkészítése

Elvárások:

  • középfokú szakképesítés
  • legalább két év munkatapasztalat hasonló munkakörben
  • pontos, precíz és gyors munkavégzés
  • Megbízhatóság, önállóság, terhelhetőség
  • Rugalmasság a munkaidő tekintetében
  • Ápolt, kifogástalan megjelenés, udvarias vendégorientált kiszolgálás
  • kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Angol nyelv társalgás szintű ismerete

Előny:

  • Második idegen nyelv társalgás szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Zala Springs Golf Resort szem előtt tartja munkavállalói elégedettségét és szakmai fejlődését, melyet tréningek szervezésével és előmeneteli lehetőséggel biztosítunk
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődési lehetőség és tapasztalatszerzés a vendéglátás területén
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye: Zalacsány

Jelentkezni fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzzal a pozíció látható megjelölésével e-mailben, az alábbi címen lehet.